Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Kartulisalat

Kartulisalat

12.0015.00

Sünnipäevalaua klassika! Tegu on kilohinnaga!  Kui lisad ostukorvi koguse 1, tellid 1 kg kartulisalatit, mis on ka minimaalne tellitav kogus.

Kuna inimeste maitsed on väga erinevad ja ka niivõrd lihtne asi kui kartulisalat võib tekitada vaidlusi koostisosade suhtes, oleme püüdnud välja “sõeluda” 3 varianti, mille hulgast siis saab klient valida just sellise salati, mis tundub talle kõige südamelähedasem. Meie kartulisalat ei “uju” kastmes, vaid hoiab kenasti vormi ning koostisosad on hakitud normaalse suurusega (ei liiga väikesed ega suured).

Meie kartulisalati variandid koos kirjeldusega:

  • Laste kartulisalat – kartul, vorst, värske kurk, muna, maitsestatud hapukoore-majoneesikaste – maitseb isegi neile, kes muidu kartulisalatit ei söö 🙂
  • Klassikaline kartulisalat – kartul, vorst, suitsuvorst, värske kurk, marineeritud kurk, konserveeritud hernes, muna, maitsestatud hapukoore-majoneesikaste
  • Klassikaline kartulisalat erisoovidega – Lisaks klassikalise kartulisalati komponentidele pannakse sellesse salatisse ka keeduporgandit ning majoneesi-hapukoore kaste maitsestatakse täiendavalt peeneks hakitud tilliga.
  • Veel võib salatisse lisada õuna, sibulat, suitsukana, värsket rohelist sibulat või peeneks hakitud mugulsibulat.

Tee oma valik ja anna erisoovidest kohe pärast tellimust teada. Näiteks, et soovid rikkalikku salatit suitsukanaga, aga konserveeritud herneid mitte või klassikalist kartulisalatit sibulaga jne.

Teeme just sellise salati, nagu soovite. Kui täiendavaid kommentaare ei tule – teeme salati vastavalt valitud variandile ja välja toodud koostisosadega.

 

 

Vali millist kartulisalatit soovid:

Laste kartulisalat, Klassikaline kartulisalat, Klassikaline kartulisalat erisoovidega 🙂