Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Snäkivaagen mix (hind 1 inimese kohta)

Snäkivaagen mix (hind 1 inimese kohta)

5.0015.00

Laste sünnipäev ei ole üldiselt pikka aega laua taga istumine ja seepärast on snäkivaagnad alati hea idee. Need näevad põnevad välja ning neilt leiab alati midagi meelepärast suhu pistmiseks nii suur kui ka väike 🙂

Meie snäkivaagna hind on inimese kohta! Kui soovid snäkivaagnat 7-le, siis lisad ostukorvi koguse 7 ning valid endale sobiva summa inimese kohta. NB! Minimaalne tellimus on 5-le inimesele!

Täiendasime oma snäkivaagnate valikut ja loodame, et nüüd leiab igaüks endale sobiva variandi.

Nagu elus ikka, mida suurem on summa inimese kohta, seda rikkalikum on vaagen. Seda rohkem on vaagnal kalleimaid asju ja ise tehtud asju: bruchettad, minipitsad, suupistekorvikesed jne.

Kindlasti ei tähenda see, et makstes vähem, ei saa ilusat snäkivaagnat. Lihtsalt, et siis on vaagnal ehk rohkem nö poest ostetavaid asju võrreldes isetehtutega.

Lastevaagnatele lähevad asjad, mis neid kõige rohkem kõnetavad: pelmeenid, krõpsud, dipid, viinerid, vahel oleme teinud ka köögiviljadega koos.

Meie kõige luksuslikum vaagen on kahtlemata laua ehe ja kõik, kes on selle tellinud, on öelnud kui ühest suust: “VAU!” 🙂

Kindlasti püüame leida optimaalse lahenduse iga summa puhul ja teeme vaagnad võimalikult mitmekesised, värsked ja isuäratavad ning silmale ilusad vaadata 🙂 Anname alati endast parima!

 

Üks on kindel  – iga meie vaagen on ainulaadne ja kordumatu, valmistatud pidades silmas just Teie üritust!

 

 

NB! Minimaalne tellimiskogus on vaagen 5-le inimesele!