Kodukord

Tegelikult võib meie kodukorra võtta kokku ühe lausega – käitu nagu omas kodus!

Küll aga on mõned asjad, mis on ehk teisiti kui kodus ja millele soovime tähelepanu juhtida.

 1. Meie mängustuudios tunneb end kõige paremini seltskond, mis koosneb ca 40 inimesest. Maksimaalne piirmäär on 50 inimest, millest lapsi võib olla kõige rohkem 30! Kui on tegu suurema üritusega või on soov kutsuda rohkem külalisi, tuleb arvestada mõnevõrra kõrgema renditasuga. Teeme personaalse hinnapakkumise.
 2. Rendime ruume kindlatel kellaaegadel 3 tunniks. Tutvu graafikuga menüüs “Hinnad”. Sügis-talvisel perioodil on argipäevadel võimalik valida endale meelepärane alguskellaaeg (pidu võib alata varem kui 18:00). Kui on soov teha suuremaid muudatusi, näiteks, et soovite 5-tunnist pidu algusega kell 17:00 või soovite ühel päeval teha 2 pidu (näiteks sugulased-tuttavad eraldi lapse klassikaaslastest). Sellisel juhul võtke meiega varakult ühendust ja proovime leida parima lahenduse.
 3. Rentides meilt ruumid, peate tagama, et alati viibib mängutoas vähemalt 1 täiskasvanu!
 4. Me püüame alati anda pool tundi aega, et saaksite peo rahulikult ette valmistada. Kui toimub mitu pidu järjest, võib see aeg olla lühem või võib juhtuda, et valmistute oma peoks mängustuudio töötajaga samaaegselt. Anname endast parima, et lahkuda õigeaegselt, enne teie peo algust, aga see aeg võib olla ka pikem.
 5. Meil on broneerimistasu, milleks on 30% peopaketi hinnast! Maksmata broneeringut hoiame kliendi nimel 24 h, seejärel vabaneb aeg broneerimiskalendris automaatselt. Lillelapse Mängustuudio EI TAGASTA juba tasutud broneeringut! Broneeringu aega saab muuta korduvalt.
 6. Klient, kelle kasutusse mängustuudio ruumid anname, vastutab mängustuudio vara eest ja kohustub tema peo ajal tekkinud kahju materiaalselt hüvitama!
 7. Mängustuudio arve peab olema täielikult tasutud 2 PÄEVA ENNE ürituse toimumist.  
 8. NB! Meie mängustuudios ei tohi olla paljajalu, see on oluline hügieeni tagamisel. Seepärast palume sellest reeglist rangelt kinni pidada ja hoolitseda selle eest, et külalised kannaksid sokke.
 9. Mängutoas ei tohi kanda vahetusjalanõudena kingi ja muid kõva talla, teravate pannalde, kontsadega jalanõusid. Nii aitame säästa pehmeid polsterdusi ronilas ja on ka vähem valus, kui kellelegi jalaga pihta minnakse. Loomulikult on teretulnud pehmed võimlemissussid ja muud taolised jalanõud, kui peate neid vajalikuks.
 10. Mängutoa aknaid võib avada ainult tuulutusasendisse. Nii akende avamine kui kardinate ette panemine, eest võtmine ja reguleerimine on lubatud vaid täiskasvanutel.
 11. Avariiväljapääsu uks peab olema mängutoa opereerimise ajal lukustatud.
 12. Meie mängutoas on iga atraktsioon paigaldatud või üle kontrollitud professionaalse ettevõtte poolt. Seega on mõõdetud iga auk, vahe, kaugus ja kõrgus  ning garanteerime, et asjade õigel kasutamisel on kõik lastele turvaline. Peohoos võivad aga lapsed minna ülemeelikuks ja juhtuda ka pisemaid õnnetusi. Seepärast on ülioluline, et täiskasvanud lastel silma peal hoiaks ning sekkuksid õigeaegselt. Oma lapse eest vastutab mängutoas lapsevanem või tema täiskasvanud saatja. Kui selline isik puudub, vastutab alaealise eest klient, kes meilt mängutoa rentis. Lillelapse mängustuudio, mida opereerib Lillelaps Entertainment OÜ, ei vastuta lastega toimunud õnnetusjuhtumite eest, mis ei ole seotud meie tahtlikust või tahtmatust tegevusest/tegevusetusest.
 13. Meie mängutoas ega selle vahetus läheduses ei suitsetata!
 14. Alkoholi osas soovitame lähtuda eelkõige üritusest. Ilmselgelt ei sobi laste sünnipäevale kange alkohol ega alkohol suurtes kogustes.
 15. Diivan ei ole  mänguatraktsioon. Me ei soovi, et sellel lapsed jalgupidi jookseksid või seal sööksid. Diivan on mõeldud täiskasvanutele lõõgastumiseks. Palume sellest kinni hoida, sest keegi ei taha istuda plekilisel ja koledal, äravajunud diivanil.
 16. Söökide ja jookidega võib olla AINULT selleks ette nähtud tsoonis söögilaudade juures, kus pole vaipkatet. Kuna piir mängu- ja söögiala vahel on vaid näiline, siis palume lapsevanematel jälgida, et lastel oleks kindlad söögi-joogipausid, mil nad istuvad laua taga, mitte et nad haaravad toidu näpu vahele ja sellega ringi jooksevad. See on oluline ka toidu kurkutõmbamise vältimiseks.
 17. Kui Sa keedad köögis teed või teed endale kohvi, siis palun jälgi, et veekeetja ja tassid kuuma joogiga asuksid väljaspool väikelaste käeulatust! Nad ulatuvad kaugemale kui Sa arvad!
 18. Meie mängustuudio mikrolaineahjus on keelatud valmistada popkorni! Palun ostke valmis popkorni.
 19. Ka valmis popkornid, kartulikrõpsud, rõngikud jms peoga haaratav kraam on ka söök ja palume neid nautida söögialas.
 20. Lillelapse mängustuudios suhtutakse puhtusesse väga tõsiselt. Seepärast palume kõigil mängutuppa saabudes pesta käed sooja vee ja seebiga puhtaks. Me puhastame kõiki pindu regulaarselt loodussõbralike puhastusvahenditega, erilist tähelepanu pöörame hügieenile tualettruumides ning peale pidu saavad desinfitseeritud kõik enimkatsutavad pinnad – ukselingid, puldid, käepidemed, kohviaparaadi nupp jne ning vahetame peale igat pidu köögirätikud. Palume ka stuudio külalistel hoida puhtust. Kui toit kukub maha, on mõistlik see ära pühkida, et vältida selle sattumist vaibale või kui wc-s laste kätepesust põrand lainetab, võiks WC-paberiga selle üle tõmmata, et vältida kellegi kukkumist libedal põrandal või märgade sokkidega teistele atraktsioonidele ronimist jne. Ka võiksid lapsed peale näputoidu söömist pesta käsi. NB! Köögikraanikauss on mõeldud vaid toiduainete ja nõude pesemiseks!
 21. Mängutuppa on keelatud tuua lemmikloomi.
 22. Mängutoas ja selle lähiümbruses on keelatud kasutada pürotehnilisi tooteid.
 23. Meil võib kasutada ka tordiküünlaid, samuti tuld purskavaid ja säraküünlaid, kui on täidetud elementaarsed ohtusnõuded (küünlaid põletatakse ainult tordi peal ja tort asub laual). Palun võta küünlad tordilt ettevaatlikult – jälgi, et küünlarasv ei tilguks lauale – kahjuks jätab see sinna pleki. Kui on soov põletada tavalisi lahtise leegiga põlevaid küünlaid nn dekoratiivsel eesmärgil (näiteks talvel jõulukuu perioodil), peab see olema eelnevalt meiega kooskõlastatud ja leiame selleks turvalised anumad ja viisid.

NII ON MEIE STUUDIOS KÕIGIL MÕNUS OLLA

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole