Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Tagasiside

Tagasiside
Edukas Eesti ettevõte

Palun jäta oma tagasiside siia – oleme selle eest juba ette väga tänulikud!

Kontakt

Klientide tagasiside

Meil oli suur au olla esimesteks külalisteks Teie imeilusas ja maitsekalt sisustatud mängustuudios 😍 Kõik oli super… nii lapsed kui täiskasvanud kiitsid pidu taevani. Soovime Teile edu ja palju, palju uusi sama ägedaid pidusid 😊
Kristiina /mai 2021
Väga ÄGE koht soovitan kõigile…👍😁
Ando /mai 2021
Üli armas ja maitsekas peopaik, soovitan😍
Everi /mai 2021
Väga vahva uus mängupaik Pärnus. Piisavalt ruumi ka 25 lapsega sünnipäevaks (lisaks mahub ka ports vanemaid). Tore, et jookide eest (morss, maitsevesi, kohv)ei pea ise muretsema ning nõudki saab koha pealt. Ilus ruum ja lahke pererahvas. Superelamus! Soovitan kindlasti!


Gerda /juuni 2021
Aitäh, Lillelapse mängustuudio, laheda peopaiga eest! Super soe vastuvõtt ja ilus, puhas, innovatiivne mängu- ja peokoht, kus lapsed saavad tõelist rõõmu tunda. Soovitan soojalt!Mariann /juuni 2021
Lillelapse mängustuudios jagub tegevust nii kõige pisematele kui ka suurematele lastele🙃! Mängustuudio on mõnusalt avar, puhas ja vastuvõtt väga-väga soe🤩. Aitäh toreda elamuse eest❣️Maarja /juuni 2021
Ilus, puhas ja mitmele erinevale vanusegrupile mõeldud mängutuba. Tegevust leidsid nii 1,5-aastased kui ka 10 aastased lapsed.

Vastuvõtt ja klienditeenindus on kõrgel tasemel ja tundsime end väga oodatuna.

Pakutakse väga mugavaid lahendusi – tellisime neilt catering teenuse ja tulime ise lihtsalt peole – laud kaetud. Saime ise pidu nautida. Hiljem lihtsalt läksime ära, sest koristama ka ei pidanud.

Esimene koht, kus on väga hea kohv ja see on hinna sees. Diivan lastevanematele on super koht kus mõnuleda – ei hakanud ka lastevanematel kiire äraminekuga.

Soovitan väga! Ise jäime küll väga rahule.Helis /juuli 2021
Väga tore oli! Suur tänu ❤️Svetlana /juuli 2021
Avar ja värviküllane, lastel ja ka vanematel on seal tore lõbusalt ja mugavasti aega veeta. Tuled, naudid ja lähed kerge südamega 🙂Merle /juuli 2021
Meie peost on nüüd mõni aeg möödas aga emotsioon siiani super! Ruumid on avarad, õhku palju, tegevused imevahvad. Pakub rõõmu nii hingelt printsessile kui ka aktiivsemale rüblikule. Lastevanematel mitu head nurka, kus lobiseda ja lastel väga palju erinevaid tegevusi. Väga mitmekülgne ja kõige peale on mõeldud: päris nõud ja kohv – imeline 🥰Kristi /juuli 2021
Tähistasime vahvat sünnipäevapidu superlahedas Lillelapse mängustuudios. Ruumid on seal avarad, puhtad ja väga hea ventilatsiooniga, teenindus on väga sõbralik (tunned ennast seal nagu kuningas, keda on väga oodatud) ja tegevusi jagub lastele igas vanuses, meie kõige noorem (sünnipäevalapse õde) oli 1,4 aastane ja ka temal jagus seal toimetamist kogu sünnipäeva ajaks. Hubaselt tundsid ennast ka vanemad, kelle jaoks oli mõnus lõõgastuda kohvitassi taga lobisedes (korralik masinakohv hinna sees) ja nautides seda lõbusat vaatepilti, kui lapsed mürasid ja kilkasid. Mugavaks on ka vanematele tehtud see, et kõik nõud ja peale pidu ruumide koristamine on hinna sees ja sina saad pidu nautida ja peo lõppedes lihtsalt välja astuda. Meie jäime peoga väga rahule 😃 ja sünnipäevalaps teatas koju jõudes, et tema soovib järgmisel aastal ka Lillelapse mängustuudios sünnipäeva pidada. Kummardus teile ja edu ja jõudu edaspidiseks 🌺🌼🌹


Heli /juuli 2021
Meie väga rahul 🥰 Lastel on seal tegemist ja mängutuba on hästi sisustatud ja korralik 😍.
Mõnus kodu lähedal pidada lapse sünnipäeva 🙂 .
Teenindus on suurepärane 🥳🥳


Kätlin /juuli 2021
Ilus, avar ja värske mängutuba Pärnus, koristamine hinnas – mida muud võiks üks sünnipäevalapse vanem soovida?! Jäime väga rahule ja soovitame kõigile!


Kristiina /juuli 2021
Meeldis lastele, meeldis vanematele! Tundub, et uus lemmik mängutuba Pärnus leitud 😉Maria /august 2021
Nii ilus, avar, uus, maitsekas ja super peopaik!
Minu lapsed olid väga sillas ja ootavad juba järgmist külastust sinna mõnusasse mängutuppa.
Rääkimata teenindusest, mis oli nii personaalne! Väga soe vastuvõtt!
Me oleme kõige eest väga tänulikud! 🧡Gerli /august 2021
Täname Lillelapse mängustuudiot vahva sünnipäevapeo eest. Sünnipäevalaps jäi väga rahule! Kõik lapsed alates 1-aastasest kuni 14-aastaseni leidsid endale mängutoas tegevust, ruum on suur, ilus ja puhas! Jõudu edaspidiseks ja palju toredaid pidusid! Kohtumiseni…💐🎂🤩


Sigre /september 2021
Свежая, просторная игровая комната. Есть всё необходимое для проведения детских праздников, развлечения для деток разного возраста. Для взрослых кофе и большой удобный диван. Рекомендую!


Tatjana /september 2021
Väga vahva mängupaik! Väga tore teenindus! Lapsed ja vanemad jäid väga rahule! Soovitan väga! Soovime Teile edu!


Oksana /oktoober 2021
Väga meeldis kõik! Kõik lapsed ja nende vanemad
jäid väga rahule. Kohtume kindlasti tulevikus.


Irina /oktoober 2021
Väga ilus, puhas, maitsekas ja ruumikas peosaal. Pidu oli küll 5-aastasel, aga tegevust leidsid ka pea 15-aastased. Suured kiidusõnad ka stuudio perenaisele kõige eest!


Karin /oktoober 2021
Meil nüüd peetud juba teine pidu teie vahvas mängutoas. Paremat kohta hetkel Pärnus ei leia. Ruumid on puhtad, avarad, täpselt paraja temperatuuriga nii mängivale lapsele kui istuvale täiskasvanule. Tegevusi on tõesti nii beebidele kui ka suurtele lastele. Väikeste mänguala on täpselt õiges kohas, et ka lapsega tegelev vanem saab siiski istuva seltskonnaga ühes olla. Teenindus super mõlemal korral. Suured plussid et kohv, morss, vesi ja korralikud nõud on juba kohapeal olemas. Need tihti asjad, mis toidu kõrvalt ununenud on ning ei pea ka keegi plastmassnõudelt sööma. Meie oleme ülirahul ning kindlasti peame ka järgnevad peod seal. Lapsed õnnelikud-vanemad rahul! Aitäh 🥳
Marleen /november 2021
Elisete pere ja vanaema tänavad toreda peokoha ja nii kauni ümbrusega mänguvõimaluse eest! 3 tundi möödus imekiirelt! Suur tänu hoolitsuse eest! Täname ja soovime edu! 
Astrid /november 2021
Parim koht Pärnus, kus hetkel pidada lapse sünnipäeva. Ruumid mõnusalt avarad, valgusküllased, mängutuba väga puhas ja moderne. Lapsed jäid väga rahule kõik (vanuses 1-14).
Sirvi /november 2021
Imeline koht, kus sünnipäeva pidada. Lustimiseks palju ruumi ning õhku. Lõbus on nii mudilastel kui ka teismelistel ning täiskasvanutel. Eriti suurepärane on see, et nõusid ei ole vaja kaasa vedada, kõik on olemas. Samamoodi ka mahlajook on kohapeal olemas ja kui läheb rohkem vaja, saab kohapealt kannujooki juurde osta. Ägeda disainiga köök ning maitsekas ja ühtses stiilis sisustus. Ja mis parim, et pidu saab nautida maksimaalselt, ei pea pidevalt ega ka varakult koristama hakkama. Super äge koht, soovitan soojalt! Sünnipäevatüdruk jäi väga rahule ja mõned külalised olid valmis suisa ööseks jääma 😃 😃 😃 Jõudu ja edu edaspidiseks!
Tagasiside
Elise /november 2021
Oli see alles pidu!!! Aitäh! Stiilne, puhas ja suur peopaik. Kõigil on ruumi! Äge nii lastel kui ka suurtel! Koht, kus kõigil on mõnus!

Tagasiside
Liis-Katrin /november 2021
Tahtsin Teile kirjutada ja tänada selle suurepärase mängutoa eest. Ruumid on nii mõnusalt avarad, aga samas mitte kõledalt tühjad, ruumi ja õhku jätkub kõigile. Ning see, et ise pärast koristama ei pea, on ausaltöeldes peo korraldaja jaoks kõige suurem pluss 😛 Kuidagi piinlik oli küll lahkuda jättes oma mustad nõud ja sassis mängunurgad endast maha, aga samas ka väga nauditav 😄
Kõik jäid väga rahule ning lastel oli super tore!


Triin /november 2021
Aitäh teile, ka meie kauged külalised on mulle nii palju positiivset tagasisidet andnud ja tõesti lastele väga meeldis! Aitäh!

Heidi /november 2021
Suur tänu sellise vahva mängustuudio eest! Lastel on tegevust küllaga, ronimist, mängimist ja ruumi lihtsalt möllamiseks 😊! Kohvimasin täiskasvanutele on muidugi kirss tordil😉! 100% soovitan. Minu lapsed olid ülirahul!

Kristina /november 2021
Tõeliselt kena ja huvitav koht, kus on kõigele mõeldud.
Liisa /veebruar 2022
Suur-suur aitäh! Väga mõnus peopaik. Nii avar, kõigil oli palju lusti ja rõõmu. Kõiki mänge ei jõudnudki veel mängida. Uute pidudeni! 😊😊😊
Taivi /veebruar 2022
Aitäh Lillelapse mängustuudio et olete loonud mõnusa paiga kus pidada eri vanustega laste sünnipäevi. Liselle ja Laureen tänavad!
Tagasiside
Liina /veebruar 2022
Suurepärane mängutuba, tegevust küllaga, kolmest tunnist jääb ilmselgelt väheks! Rõõmsameelne ja meeldiv perenaine! Kindlasti külastage ja te ei kahetse!
Tagasiside
Mari-Liis /märts 2022
Südamest aitäh Teile! Kõik oli imeline ja väga hästi korraldatud!

Katrin /märts 2022
Suured tänud vahva mängutoa eest! Tuleme rõõmuga tagasi, sest koju jõudes oli ikka väga hea meel nii mul kui ka lastel, et just Lillelapses sünnipäeva pidasime.
Tarmo /märts 2022
Lillelapse mängustuudios leidub tegevust erinevatele vanusegruppidele. Eriti vahva on, et mängumaal on palju ruumi. Pidasime korraga kahe lapse sünnipäeva ja 40 külalist hajusid nii hästi ära, et tekkis küsimus, et kas kõik on ikka kohal. 😉 Mängustuudios on kõige peale on mõeldud.
Jaanika /aprill 2022
Aitäh toreda sünnipäeva eest! Ruumi oli palju ja tegevust leidus igale eale, 5.-st elukuust kuni 60+ eluaastani 🙂

Parimate soovidega
Merle /juuli 2022
Aitäh, Lillelapse mängustuudio, laheda peo eest! ❤️❤️
Parim mängutuba Pärnus ❤️
Anna /juuli 2022
Suur aitäh teile, megaarmas kohake!
Gede /august 2022
Tänud veel kord väga vahva peokoha eest!
Triin /september 2022
Väga mõnus koht. Lastel ruumi joosta ja mängida. Erinevad mängukeskused ja igas vanuses laps leiab omale tegevuse. Peo lõpus saad lihtsalt lahkuda, ei pea vaeva nägema koristamisega.

Kõige tähtsam, sünnipäevalaps jäi väga rahule!
Evelin/september 2022
Suured tänud supermõnusa elamuse eest teie mängustuudios!
Helen/oktoober 2022
Üks ütlemata rõõmus sünnipäevaline nautis oma pidu ikka mõnuga!
Tagasiside
Mari-Liis/detsember 2022
Jäime mängustuudioga väga rahule!
Kertu/detsember 2022
Tere!

Käisin eile sünnipäeval teie mängustuudios ja olen siiani nii vaimustuses! Uskumatult äge koht, absoluutne lemmik! Kõik oli nii ilus, puhas ja kogu õhustik väga meeldis 😍
Liisa/detsember 2022
Väga vahva koht, kus elamusi ning rõõmu jagub kõigile – väikelastest vanavanemateni. Väga meeldib, et ei pea ühekordseid nõusid kaasa võtma, et lastele on morss valmis, täiskasvanud saavad ise sobival hetkel kohvi võtta ning sünnipäevalast ootab ka armas üllatus/kaunistus nime ning õhupallidega, kus üheskoos tore pilti teha. Ruumid on kõik hubased ning pererahvas väga armas ja abivalmis. Ka ära saadeti meid uksel rõõmsa naeratusega. Meie kümnene oli oma peo üle väga rõõmus! Aitäh Lillelapse mängustuudio perele!

Kaidi/Jaanuar 2023
Väga tore koht! Kui sünnipäev lõppes, ei tahtnud lapsed ära minna. Meie preili lemmik mängutuba 🤩
Õnne/Veebruar 2023
Imevahva taaskohtumine kõige maagilisemas mängutoas! 🤍♥️ Aitäh veelkord kõige eest! Hõljume veel siiani positiivsetes mälestustes ja ootame juba peatset taaskohtumist ✨
Marianne/Veebruar 2023
Aitäh, meil oli väga tore! 🙏🏻
Tagasiside
Riin/Märts 2023
Meie omalt poolt täname Teid – selline vastuvõtt ületas kõik ootused ja see oli parim sünnipäeva pidamine, mis meil seni on olnud 😊 Nii lapse kui ja vanemate seisukohast😀


Kindlasti tuleme tagasi! 


Jõudu ja jaksu ning palju toredaid – lahedaid pidusid teie armsasse mängutuppa!

Dereki perekond/September 2023
Ülivinge pidu! Kõik oli super! Meie täname veel kord! 💗💗💗
Tagasiside
Aive/Oktoober 2023

Tere,

Kirjutan seoses eilse sünnipäevaga. Me jäime kõik nii mega rahule!

Teil on nii äge suur mänguruum, söök oli täpselt õige ja tort super hea! Ja tõesti saime veel ka hommikul tordiga maiustada 😊

Natuke jäid endal süümekad, et sellise segaduse teile sinna jätsime, aga samas ka nii-nii tänulik, et taolist terviklikku lahendust pakute. Töötavatele emadele ning isadele on sellisel viisil lapse sünnipäeva pidamine, kus ise ei pea mitte millegi organiseerimise ning valmistamise pärast muretsema, lausa lust.

Suured suured tänud! ❤Tagasiside
Anet/19. oktoober 2023
Kirjutan Sulle ka isiklikult veel, et jäin oma lapse Brianna sünnipäevaga väga rahule. Väga kena ja ilus ning puhas koht 😇🥰 Lemmikkoht seni!


Evelin/november 2023
Pidasin ka oma lapse sünnipäeva Lillelapses – väga lahe koht! Soovitan kõigile, kel plaanis oma lapse sünnipäeva pidada.

Kätlin/november 2023
Vaieldamatult meie lemmik mängutuba Pärnus 🙂
Karoliine/detsember 2023

Suured tänud, oli väga meeldiv teiega asju ajada. Arina on väga õnnelik! 😀
Andrei/veebruar 2024

Kõigile väga meeldis, nii suurtele kui väikestele. Väga hubane ja lastesõbralik koht, tegevust jagub kõigile. Kindlasti ei jää see meie viimaseks peoks teie juures.
Joanna/veebruar 2024

Sünnipäev oli väga vahva – lastel oli palju tegevust, möllu ja rõõmu ning tundub, et kõigile meeldis väga. Samuti oli kõik ideaalne ka suuremate laste ja täiskasvanute jaoks. Oleme väga väga rahul teie poolt pakutuga.

Suur, suur aitäh ning kohtumiseni järgmistel kordadel!

Helin/märts 2024

Tere! Tahtsin kiita teie mängumaad, sest see on tõepoolest Pärnu linna kõige ilusam ja hubaseim koht, kus meie pere oma lapse pidu pidanud. Kõik on nii puhas ja vajaminevad asjad ning rohkemgi veel olemas. Aitäh, et midagi sellist olete loonud!
Jaanika/märts 2024

Tere,

täname suurepärase peo eest! Meie jäime väga-väga rahule ja laps on ka nii õnnelik.
Kõik sujus super hästi ja olete loonud tõeliselt ägeda mängutoa!
Soovime Teile palju edu ja peatsete kohtumisteni! 🙂 
Anett/märts 2024
Мы получили много хороших отзывов о вечеринке, дети и родители остались очень довольны! 🎈🎈🎈Именинница в полном восторге, когда мы вышли только после окончания праздника, она сразу сказала, что свои 7 лет хочет отмечать в этой студии!
🎀🎀🎀

Еще раз, огромное спасибо за наш невероятный праздник!
Evgeniya/aprill 2024
Soovitan kindlasti!
Tegevust on nii väikestel kui suurtel.
Meie laps sai 9 aastaseks, temal ja ta sõprade ei hakanud kordagi igav.
Väga abivalmis ja sõbralik teenindus 😍💓🥰
Reelika/aprill 2024
Tere,

tahtsin tänada eilse nii vahva peo eest, teie juures on nii ilus, mõnus ja palju teha!
Teete õiget asja 🙂


Parimat, 
Kristina/aprill 2024
Tere taas!

Tahtsin veel südamest tänada kõige eest!

Jäime väga-väga rahule ja külalised ka. Kuulsin lastelt, et see on kõige ägedam koht, kus ma olen sünnipäeval käinud. Osad vanemad ütlesid, et siin on nii mõnus ja väga plus koht!


Ma loodan, et väga suurt segadust maha ei jäänud ja asjad olid enam vähem sama koha peal 🙂


Kõike ilusat soovides,


Ella Marie emaGetlyn/aprill 2024