Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Lisateenused

Pehme jäätise masina rent

Lillelapse mängustuudios on olemas ka pehme jäätise masin, mida on võimalik üritusteks rentida.

Kasutame väga kvaliteetset jäätisesegu Saksamaalt, mis sisaldab ehtsat koorepulbrit ja bourboni vanilje seemneid. Jäätis on tõepoolest maitsev ja mõnusa koorese konsistentsiga. Serveerime seda maitsvatest ja krõbedatest lillekujulistest vahvlikorvidest.

Piisava etteteatamisega tellime just selle jäätise, mis soovite! Laos on alati olemas vanilje-, šokolaadi-, mustika- ja vaarikajäätis 😋 Tellida võib aga mis iganes maitseid. Saadaal on ka veganjäätis ning laktoosivaba jäätis.

3 h hind on 69.- EUR, selle sees mitukümmend portsjonit jäätist, vahvlikorvid, kaunistuseks kvaliteetsest belgia šokolaadist graanulid.

Miks valida jäätisemasin?

  • Meeldib eranditult kõigile
  • Odavam kui eritellimustort
  • Jääb ära dilemma kes-millise-tüki-saab 🙂
  • Lastel võimalik ise oma portsjonit kaunistada
  • Kvaliteetne jäätisesegu ehtsa bourboni vaniljega
Lisateenused
Ehtsa bourboni vaniljega pehme jäätis krõbedas vahvlikorvis

Valikus on nii vanilje- kui šokolaadijäätis, aga kui on erisoove, siis loomulikult saab ka teisi maitseid – lihtalt andke meile oma soovidest varakult teada.

Jäätisemasina rendi saad ostukorvi lisada siit.

Õhupallidega kaunistamine

Lillelapse mängustuudiost on võimalik tellida ruumide täiendav kaunistamine õhupallidega.

Ei pea ise toppima täis õhupalle autosse ega riskima nende katkiminekuga.

Tavalise suurusega õhupallid nagu kõrvaloleval pildil, täidame 2 euro/tk.

Keskmised õhupallid ca 60-70 cm täidame 6 euro eest.

Suured õhupallid 70-100 cm hinnaga 15 eurot.

Ülisuured/mega/giga jne õhupallid hinnaga 20-25 eurot/tk.

Õhupallikaarte, paberist suurte numbrite ja muude dekoratsioonide hinnad sõltuvad juba konkreetse tellimuse suurusest, materjalivalikutest ja kogustest.

Lisateenused
Isuäratav peolaud telli Lillelapse mängustuudiost

Catering

Et pidu saaks tõeliselt nautida ka ema ja isa, soovitame tellida ka peolaua katmine Lillelapse mängustuudiost. Oleme lisanud valiku erinevatest toitudest menüüsse PEOLAUD, aga meie cateringi koostööpartnerilt saab tegelikult tellida mida iganes – lihtsalt andke oma soovidest ja nägemusest meile teada ja lubame, et katame kauni ja isuäratava peolaua. Teie ülesandeks jääb seda kõike koos külalistega lihtsalt nautida.

Lillelapse mängustuudios on lisaks olemas

  • Kvaliteetne kohviaparaat
  • Pehme jäätise masin
  • Mikrolaineahi
  • Veekeetja

Fotograaf

Oleme nii õnnelikud, et teeme selles vallas koostööd Varjega, sest talle meeldib enim pildistada just lapsi ning nendega seotud üritusi. Seega on ta ideaalne inimene püüdmaks pildile olulisemaid ja kauneimaid hetki kõikide lillelaste sünnipäevadest meie mängustuudios.

Varje tegemistega saad lähemalt tutvuda siin.

Lapsed kasvavad nii kiiresti! Uskuge meid, ilusaid ja kvaliteetseid pilte elu kõige ilusamatest hetkedest pole kunagi liiga palju 🙂

Hoolimata sellest, et püüame võimalikult palju kliendi jaoks ära teha, jagub tegemist küllaga ka lapsevanemale. Külaliste vastuvõtmine ja nendega suhtlemine, laua katmine, laste küsimustele vastamine, nende abistamine ja juhendamine. Selle kõige kõrvalt on üpris keeruline leida aega, et lapsi pildile püüda ja veel nii, et fotod pärast ka ilusad oleksid. Laske fotograafil jäädvustada oma sündmus ja kvaliteetsed fotod, mis jäävad toredaks mälestuseks, jõuavad teieni kui võluväel.

PS! Saladuskatte all võime öelda, et kui veab, võib fotograafiga kaasa tulla ka üks piltidel näha olevatest jänkulastest 😍

Näomaalingud

Millal siis veel kui mitte lapsepõlves ja sünnipäevapeol kogeda tõelist maagiat ja kehastuda hoopis kellekski teiseks?!

Näomaalingud on selleks suurepärane võimalus.

Teeme koostööd Pärnu parima näomaalijaga, kelle joonistusoskus on võrratu. Tõeliselt oskuslikult tehtud maalingud valmivad Austraalias toodetud professionaalsete värvidega, mis püsivad väga hästi ning on lapse nahale ohutud.

Ühes tunnis suudab ta keskmiselt teha 8-12 näomaalingut (oleneb veidi keerukuse astmest).

Lisateenused
Foto: Varje Härm

Sünnipäevakutsed

Meeldejääv pidu seisneb detailides. Mis seal salata – kõik ju algab juba sellest, milline näeb välja sünnipäevakutse. Ilus kutse jätab külalisele koheselt hea tunde ja mulje, et ta on väga oodatud.

Elu on aga kiire ja alati pole aega ja võimalusi, et see ise ette võtta. Meilt on nii palju neid sünnipäevakutseid küsitud ja nüüd on meil hea meel teatada, et Lillelapse mängustuudiost saate nüüd tellida ka elektroonilisi kutseid. Teeme need alati lähtuvalt sünnipäevalapsest, sünnipäeva teemast jne. Nii saad olla kindel, et kogu vajaminev info on kenasti kutsele mahutatud ja jälle üks asi, mille pärast ei pea muretsema. Just nüüd muutus meie stuudio poolt pakutav täisteenus veelgi täiuslikumaks 🙂

Hind jääb vahemikku 5-10 eurot, olenevalt kulutatud ajast. Seejärel saadame kutse failina ja saate edasi ise otsustada, kas edastate selle külalistele elektroonilisi kanaleid pidi (kui vaja teeme ka Facebook Event coveri) või lasete kutse välja printida, et laps saaks anda selle tähtsa dokumendi isiklikult üle oma parimatele sõpradele koolis/lasteaias.

Võtke aga julgelt ühendust, et saaksime hakata ruttu täitma alljärgnevat galeriid 🙂

Lisateenused
Lisateenused

ET IGA SÜNNIPÄEV OLEKS IMEHEA!

Broneeri aeg meie stuudiosse