Shopping Cart

Ostukorvis tooteid ei ole

Müügitingimused

Lillelapse mängustuudio müügitingimused, ostu-müügilepingu kehtivus

Pöörame klientide tähelepanu sellele, et külastades veebiaadressi  www.lillelaps.ee, peab klient eelnevalt valima, kas ta soovib siseneda Lillelapse e-poodi või Lillelapse Mängustuudio lehele. Mõlemaid veebilehti opereerib Lillelaps Entertainment OÜ (registrikood 16138798).

Käesolevad müügitingimused kehtivad Lillelaps Entertainment OÜ (registrikood 16138798), asukohaga Savi 7, Pärnu, poolt opereeritava Lillelapse mängustuudio alamdomeenilt stuudio.lillelaps.ee (edaspidi Mängustuudio) tellitud teenuste ja kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi Leping), mis sõlmitakse Lillelaps Entertainment OÜ (registrikood 16138798) ja kaupa või teenust telliva isiku (edaspidi Ostja) vahel.

Leping jõustub Mängustuudio ja Ostja vahel alates tellimuse kinnituse järel teenuse eest tasumisele kuuluva broneeringutasu või kauba eest tasumisele kuuluva summa laekumisest  Mängustuudio arvelduskontole.

Lillelapse mängustuudio teenuste ja kaupade hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Mängustuudiost teenuste tellimisel  ja kaupade ostmisel. Mängustuudio toodete ja teenuste maksumused on toodud välja Mängustuudio hinnakirjas või tootelehel.

Kõik Mängustuudio teenuste ja kaupade hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Mängustuudio jätab enesele õiguse teenuste ja toodete hindasid muuta ilma sellest ette teatamata. Teeme seda üldjuhul siiski sotsiaalmeedia vahendusel.

Lillelapse mängustuudio veebilehelt toodete ja teenuste tellimine

Ürituse korraldamiseks meie mängustuudios aadressil Savi 7, Pärnu siseneb Ostja Mängustuudio veebilehel  menüüsse “Hinnad ja broneerimine”, kust ta leiab eest broneerimiskalendri ja hinnad.

Kinnitades tellimuse, saab klient endale sobiva pangalingi kaudu tasuda broneeringutasu, milleks on 30% rendihinnast.  Arve saab tasuda ka hiljem pangaülekandega. 

NB! Makstud broneeringutasu ei kuulu tagastamisele! Loomulikult aitab Mängustuudio  leida uue aja, kui mingil põhjusel algses broneeringus märgitu enam ei sobi või on tarvis ootamatute sündmuste tõttu teha muudatusi. See punkt ei kohaldu vaid force majeur juhtumite puhul.

Leping loetakse sõlmituks ja broneering Ostja jaoks kehtivaks alates broneeringutasu laekumisest Mängustuudio kontole. Tasu arvestatakse hiljem maha lõpphinnast, mis tuleb Ostjal tasuda vastavalt Mängustuudios tegelikult tarbitud teenustele ja toodetele.  Maksmata broneeringut hoiame Ostja nimel 24h. Kui laekumist selleks ajaks ei ole, vabaneb aeg broneerimiskalendris automaatselt. Tasumiseks saadetakse kliendile arve meili teel.

Isikuandmete töötlemine

Mängustuudio kasutab isikuandmeid ainult tellimuste täitmiseks ega avalda neid kolmandatele osapooltele.