Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Minipannkoogid – hind komplekti 100 tk kohta!

25.00

25.00

Minipannkoogid – hind komplekti 100 tk kohta!

Minipannkoogid – hind komplekti 100 tk kohta!

25.00

Pisikesed ja nunnud pannkoogid meeldivad kõigile. Võiks öelda, et need on laste sünnipäeval lausa must have. Pannkooke saab serveerida millega iganes: erinevad toor- ja keedumoosid, kondenspiim, karamelli- või šokolaadikaste, vaniljekaste, vahukoor, püreed, värsked marjad, vahtrasiirup, ingverisiirup, mesi jne.

Tavaliselt serveerime me tuhksuhkruga kaetud pannkooke eraldi vaagnal või kausis (olenevalt tellimuse suurusest) koos hinna sisse arvestatud 2 lisandiga. Iga täiendav lisand maksab 3.- EUR. Tellimust tehes täpsustame soovitud lisandid ise Teilt üle.

Pildil on pannkoogid serveeritud koos puuviljade/marjadega, mis on  toode omaette ja tuleks eraldi  juurde osta.  Seega soovi korral saame valmistada kõikvõimalikke vaagnaid ja serveerida pannkooke nii, et oleks ka silmal ilus vaadata. Silmailu ei jagu aga kauaks, sest selline vikerkaarevärviline imemaitsev vaagen kauab laualt kiiresti.

Kui palju pannkooke peaks tellima?

Eks kõik sõltu sellest, mis on peolaual veel. Kui ongi plaanis teha näiteks pannkoogihommik  ja muudele söökidele pole väga rõhku pandud, siis soovitame arvestada 20-25 pannkooki inimese kohta. Väiksemate laste puhul (1-5-aastased) või väga rikkaliku peolaua puhul võib kogust poole võrra vähendada.

Üks on kindel – pannkoogid juba raisku ei lähe ja pigem võib neid tellida rohkem kui vähem 🙂

 

 

Kirjeldus

Miinimumtellimus 100 tk!

Sealt edasi võib tellimust suurendada ka 50 tk kaupa – st et tellida ka 150 või 250 pannkooki.

Kui lisad ostukorvi koguse 1 – tellite 100 pannkooki. Lisades koguse 2, tellite 200 pannkooki jne.

Kui soovite tellida 150 või 250  jne, siis võtke meiega ühendust.